Program
PODIUM
13.00- 13.30 Zahájení , DJ MC Adrenalin
13.30- 14.00 Osmikrásky - dětský pěvecký sbor z Kostelce n/Č.lesy
14.00- 14.30 DJ MC Adrenalin
14.45- 15.30 Los Homolos - Oleg Homola a synové ve společné formaci,
zpívá Borůvka
15.30- 15.50 Taneční skupina Flex - ZUŠ Voborského, pod vedením Barbory
Pauerové
16.15- 17.00 Zpětná vazba - mladí punkrockeři z Kostelce n/Č.lesy
17.00- 17.20 Team GJ - taneční soubor z Říčan
17.20- 18.00 DJ MC Adrenalin
18.00- 19.00 Slavnostní zahájení - přestřižení pásky starostou Vyžlovky
panem Václavem Janečkem
- dražba kalendáře Vyžlovské
krás(k)y 2009 special
- společná píseň holek z kalendáře
pod taktovkou Olega Homoly
19.15- 20.00 After Spoon - rocková kapela z Prahy
20.00- 20.20 DJ MC Adrenalin
20.40- 21.20 BOGOTASYSTEM- crossover-progressive kapela z Prahy
21.20- 21.40 DJ MC Adrenalin
21.50- 22.20 Hana Pecka and Shalokim - transworld music z Prahy +
Dance group Lukáše Nádlera
22.30- 22.45 Daniel Hůlka
23.15- 23.45 Le Pneumatiq - breakbeatová kapela z Prahy a Vyžlovky
23.45- 00.00 KAMIL - mosazno- papírová kapela
00.00 DJ Masaka + DJ DisCocKs - dupstep/breakz/elekro
GALERIE v 1p. budovy koupaliště
Prodejní expozice obrazů a plastik
Vystavovat budou:
Ilona Bartáková
Tomáš Porubský "DESTROY"
Lukáš Záhorský "LUPEZ"
Štěpán Perk
GALERIE na louce
Výstava kreseb mladých umělců ZŠ Kostelec n/Č.lesy
Výstava fotografií z kalendáře Vyžlovka a její krás(k)y 2009
LOUKA
Celodenní soutěže pro děti o ceny pod záštitou Klubu dvojčat a vícečat, o.s.
Martin Michovský, řezbářský mistr - ukázka řezbářské práce na místě
Ukázka vojenských veteránů - Mareš und Reichelt
Spolek KVARTET - šermířské vystoupení pirátů
HŘIŠTĚ
Beachvolejbalové exhibice s krátkým představením pravidel
od 15.00 Členky klubu Prague Beach Team
od 16.30 SG Team v čele s kapitánem Honzou Pavlů
DIVADELNÍ STAN
celý den Promítání autorských filmových projekcí divadelních spolků MARZA a KOZA
od 16.00 ZVONEČEK " A co takhle škola v pekle?" - divadelní kroužek ZŠ Kostelec n/Č.lesy
od 20.00 DS KOZA "Potopa světa"
od 00.00 Antidivadelní spolek MARZA "Návod na použití člověka"
MOLO
22.45- 23.15 Gilson Santana Dos Santos - Šaman show (Brasilie)- ohně, perkuse,
tanec...
23.15 Ohňostroj
CELÝM PROGRAMEM PROVÁZÍ KAREL AUGUSTA